logo

Služby

Chystáte stavbu? Řídíte si ji sami nebo máte určený stavební dozor? Nedílnou součástí každé stavby je dodávka a instalace systémů, které váš budoucí dům potřebuje. Vy máte však svoje představy o jeho funkčnosti, svoje nároky na jednotlivé systémy v domácnosti. Pak neváhejte a kontaktujte nás. Poradíme vám a pomůžeme při jejich řešení.

Návrh řešení

Po osobní, telefonické či e-mailové konzultaci a po důkladném prostudování podkladů k vašemu projektu navrhneme základní řešení, které dle našeho názoru bude nejvhodnějším řešením. Uvedené řešení s vámi budeme konzultovat a doplňovat do doby, pokud neuznáte, že uvedený systém je vytvořený na míru vašim představám a požadavkům. 

Cenová nabídka

Námi navrhnuté a vámi schválené řešení převedeme do čísel a celkových investičních nákladů na realizaci. Pokud máte zájem o více dodávaných systémů od naší firmy, cenu ještě více těmto požadavkům zohledníme. Připravíme vám zdarma nezávaznou cenovou kalkulaci a pomůžeme při výběru vhodného finálního řešení. V případě zájmu za vámi přijedeme a vše vám osobně vysvětlíme.

Zaměření

Pokud budete s nabídkou i řešením spokojeni, domluvíme se na termínu osobní návštěvy přímo na stavbě. Na místě vyhodnotíme stavební připravenost, v případě potřeby navrhneme drobné změny v řešení nebo umístěním jednotlivých systémů.

Objednávka

Po zaměření připravíme návrh smlouvy s časovým průběhem dodávky a instalací jednotlivých etap.

Montáž

Jakmile bude stavba ve fázi stavební připravenosti, dohodneme přesné termíny pro instalace.

Předání

Po instalaci zkontrolujeme bezporuchovou funkčnost a spuštění všech zařízení. Seznámíme vás s ovládáním a obsluhou jednotlivých zařízení. Připravíme vám předávací protokol, fotodokumentaci, podklady pro kolaudaci, návody k obsluze a záruční listy.

Pomoc při obsluze a údržbě

V průběhu záruční i pozáruční doby budeme připraveni pomoci vám při optimalizaci provozu jednotlivých zařízení a systémů nebo při řešení případných problémů v nejkratším možném časovém intervalu po jejich oznámení.