logo

Společnost FLEXXUS

Od samotného vzniku společnosti se specializujeme na prodej a montáž instalačních systému pro bytovou i komerční výstavbu na území České republiky a Slovenska. Navazujeme tak na více než dvacetileté zkušenosti v oblasti instalací malých i velkých projektů, obchodu a marketingu.

Pod hlavičkou společnosti FLEXXUS s.r.o. – Flexibilní systémy, náš tým profesionálů uspokojuje nejrůznější požadavky privátních i firemních zákazníků na instalace produktů voda, topení, tepelná čerpadla, klimatizace, rekuperace, elektro a centrální vysavače. Jsme specialisté na podlahové, stropní a stěnové vytápění a chlazení. Provádíme taky kompletní montáže zařizovacích předmětů koupelen.

Instalační systémy dodáváme ve špičkové kvalitě ověřené v praxi dlouhodobým a bezporuchovým provozem. Vždy se snažíme jít cestou jednoduchosti celé instalace a obsluhy při ovládání systému s maximálně jednoduchou a snadnou údržbou. Hledáme kompromis mezi požadavky investora, investičními náklady a jejich návratností. Vždy chceme uspokojit nejen požadavky na návratnost investice, ale i na nízké provozní náklady za cenu vysoké kvality a komfortu.

 Výhodou pro všechny investory, v případě instalace více systémů od naší společnosti, je dokonalé sladění všech dodávek instalací ve správném časovém sledu a komunikace pouze s jedním dodavatelem, který je profesionálem ve svém oboru. Už máte vybrané instalace pro vaši stavbu? Rádi Vám připravíme zdarma základní cenovou nabídku, pomůžeme vám s výběrem jednotlivých systémů, budeme dbát na to, abyste s vaší stavbou měli co nejméně komplikací a překážek. Napište nám, zavolejte nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře zde.

Těšíme se na spolupráci s Vámi